Bezoekers

Elk Stimulearning-lid die zelf L&D of HR-verantwoordelijke is brengt één 'vriend' gratis mee. Deze vriend is ook een interne L&D of HR-professional, mogelijks van een andere organisatie.

Uiteraard zijn niet-Stimulearners ook welkom. Kom gerust mee met een Stimulearner en deel de investering, of word zelf Stimulearner, dan breng jij iemand mee !

Op onze events kom je de meest interessante personen tegen. Ben je Stimulearner, check wat jullie 'gemeen' hebben via Sparker.

  • Aertssen Group, Joëlle Laureys
  • Arcelor Mittal Gent, Els Pauwels
  • Arcelor Mittal Gent, Koen Jacobs
  • Argenta, Annelies Smits
  • Argenta, Davina De Bock
  • Asco Industries, Ruth Lumens
  • Astra Sweets, Maya Quirijnen
  • Audi, Sylvia Dekeyzer
  • Audi, Caroline Schiltz
  • AXA, Manuela Janssens
  • AXA, Thalia Kayma
  • AZ Nikolaas, Cristy Heymans
  • AZ Nikolaas, Vicky Van de Velde
  • AZ Sint Jan Brugge Oostende, Lieve Pollet
  • AZ Sint Jan Brugge Oostende, Martine Lanssens
  • AZ Sint Jan Brugge Oostende, Shirley Wallaert
  • AZ Sint Jan Brugge Oostende, Stijn De Leener
  • Baloise Insurance, Maxime Crab
  • Baloise Insurance, Klaartje Degroof
  • Bank J.Van Breda, Simon Claeskens
  • Bank J.Van Breda, Wim Van Gerwen
  • BMW Group Belux, Pierre De Cannière
  • BMW Group Belux, Evelien De Jaeck
  • BMW Group Belux, Tasha Hammenecker
  • Centerparcs Belgium, Vera Geebelen
  • Colruyt Group Services, Ingeborg Verhaeghe
  • Computacenter, Nathalie Wittemans
  • Covestro, Geert Dilens
  • Covestro, Nadia Founassi
  • Credendo, Karen Jordens
  • Credendo, Bart Timmermans
  • Dancarta, Evi Wouters
  • De VoorZorg, An Janssens
  • De VoorZorg, Peter Vanden Brande
  • Distriplus, Grietje Moerenhout
  • Delhaize Group, Bea Baro
  • Delhaize Group, Marjolijn Lauwerier
  • Delhaize Group, Tanya De Laet
  • Delhaize Group, Serge Huls
  • Deloitte, Anneleen Arnold
  • Eandis, Christel Heylen
  • EDF Luminus, Stéphanie Bechet
  • EDF Luminus, Jurgen Blommaert
  • EDF Luminus, Kirsten Teubner
  • EDF Luminus, Aline Prins
  • Eli Lilly, Bart Depraetere
  • Elia, Kimberly De Laet
  • Ellis Gourmet Burger, Joris Janssen
  • Engie Electrabel, Freddy Laenen
  • Engie Electrabel, Geert Delmulle
  • Europcar, Thomas Roovers
  • Europcar, Julie Verhasselt
  • Fintro, Marie-Noëlle Severin
  • Floré, Lena De Meulenaere
  • Floré, Sylvie Tranchet
  • FOD Financiën, Annelien Van Bellingen
  • FOD Financiën, Kathleen Lievens
  • H. Essers, Caroline Creemers
  • H. Essers, Erwin Daniëls
  • Idea Consult, Tess Schooreel
  • Inom Bedienden, Bart Van Hooreweghe
  • Infrabel, Barbara Boumans
  • Infrabel, Charlène Jaumot
  • Kamer van Volksvertegenwoordigers, Catherine Manteau
  • KBC Groep, Jen Deneckere
  • KBC Groep, Joke Verdoodt
  • KBC Groep, Patrick Tulpin
  • KBC Groep, Claudine Schepens
  • KPMG, Wouter Van Linden
  • Mensura, Sandra Jacobs
  • Microsoft, Elke Willaert
  • Microsoft, Wauman Kris
  • MLOZ, Ann Puttemans
  • MLOZ, Jan Peeters
  • Partena professional, An Vanderdeelen
  • Pfizer Manufacturing Belgium, Marnix Nysen
  • Pfizer Manufacturing Belgium, Louise Delhaise
  • Planet Talent, Ning De Baere
  • Provincie Vlaams-Brabant, Bie Van de Kerckhove
  • Provincie Vlaams-Brabant, Niek Goossens
  • Proximus, An Coremans
  • Proximus, Isabelle Rouzée
  • Proximus, Kathleen Vande Kerckhove
  • Proximus, Magali Vekemans
  • Proximus, Jan Neels
  • PZ, Ellen Cattoor
  • Qualiphar, Oelerie Van Assche
  • Randstad Group, Annelies Vanden Houte
  • Randstad Group, Dorien De Wever
  • Randstad Group, Mariken Minjauw
  • Randstad Group, Sylvie Goris
  • Scholengroep 11, Saskia Dekocker
  • Scholengroep 11, Ronny Vanderspikken
  • Securitas, Myrthe Rombauts
  • Securitas, Rani Berlo
  • Securitas, Diane Irakoze
  • Securitas, Laurence Gonze
  • SGS, Eveline Willems
  • SKF Logistics Services Belgium, Nele Franssen
  • SKF Logistics Services Belgium;, Maité Gonzalez
  • Solidariteit voor het Gezin, Nathalie Van Ryckeghem
  • Solidariteit voor het Gezin, Ingrid Rollé
  • Smals, Veerle Demol
  • Swift; Ann Artois
  • Switch, Carl Praet
  • Synergics, Fabienne Vanwynsberghe
  • Tech Data, Veerle Miserez
  • Telenet, Kim Beernaert
  • Telenet, Ann De Schoenmaeker
  • Telenet, Gert Winters
  • Telenet, Roel Broeckhoven
  • Telenet, Yannick Willems
  • Thomas More Hogeschool, Marleen Nobels
  • Thomas More Hogeschool, Nele Nevelsteen
  • Unie-k, Annick Boedt
  • Unie-k, Katrien Lesage
  • UZ Gent, Ann Verduyn
  • UZ Gent, Brigitte Boivin
  • UZ Gent, Lynn Hermie
  • UZ Gent, Dirk Simkens
  • UZ Gent, Helga De Keyzer
  • UZ Gent, Sofie Amant
  • Vias Institute, Sofie Questier
  • Vlaamse Overheid, Hilde Robbeets
  • Vlaamse Overheid, Kirsten Wybouw
  • Vlaamse Overheid, Erna Avonts
  • Vlaamse Overheid, Veerle Depauw
  • Van In, Eva Chaubet
  • Voka Antwerpen-Waasland, Karolien Debruyn
  • Voka Antwerpen-Waasland, Eva Luyten
  • WisKeys, Katleen Weytjens
  • Wit-Gele Kruis Oost-Vlaanderen, Ann Dobbelaere
  • Zorgbedrijf Antwerpen, Anke Schouteden
  • Zorgbedrijf Antwerpen, Tine Seuntjens



Dit zijn de vertegenwoordigers van de (deelnemende) L&D-aanbieders 2018.

  • 361°, Isabelle Hoebrechts
  • 361°, Christophe van Pottelsbergh
  • Arcturus, Anja Moortgat
  • Arcturus, Tom Sova
  • Arcturus, Bart Provost
  • Atolo, Oscar Vega
  • Atolo, Mieke Van Oost
  • B&D Business Development, Cinthia Maes
  • B&D Business Development, Keesy White
  • Bit by Bit, Jan Kaas
  • Catena Company, Fernando Pauwels
  • Catena Company, Eddy Smets
  • Cometra, Lieve Demol
  • CrossKnowledge Learning Institute, Anja Emonds
  • CrossKnowledge Learning Institute, Bart Peelman
  • CUTESolutions, Dajo De Prins
  • D-na, Bart Delahaye
  • D-na, Dimitri De Meester
  • Dynamo, Wim Thielemans
  • Ellevation, Veerle Lenaerts
  • Febelfin Academy, Sarah Van Eeckhout
  • Febelfin Academy, Mieke Dhondt
  • Feel Good Manager, Heidi Lens
  • Fern, Geert Fierens
  • Fern, Maximilien van der Vaeren
  • Horenberg Multinational Trainers, Claudia Fortes
  • Idewe, Frank Weckx
  • Indra Partners, Joris Celis
  • Indra Partners, Katrien Van Eetvelde
  • Institute of Neurocognitivism, Khadija Badli
  • Institute of Neurocognitivism, Griet Boddez
  • Institute of Neurocognitivism, Marie-Christine De Preter
  • Ithaka, Natacha Ciezkowski
  • Kluwer Opleidingen, Mirya Pollmann
  • Learning Needs Results, Eric Van Camp
  • Marbl, Katrijn Steenbeke
  • Marbl, Isabelle Mullenders
  • MobieTrain, Guy van Neck
  • Natural Leadership, Ann Baeke
  • Opleidingscoach, Leen Lievens
  • Positive Vibes, Elfi Strackx
  • Prana, Iris Willems
  • Prana, Patrick Onsea
  • ROEM, Kris Mostrey
  • StreetwiZe-Mobile School, Bart Vanbellinghen
  • StreetwiZe-Mobile School, Kim Swyngedouw
  • The House of Change, Erika Wyckmans
  • The House of Change, Johan Cusseneers
  • The Learning Hub, Winnie Valbracht
  • The Tipping Point, Katelijn Nijsmans
  • The Tipping Point, Tom Nijsmans
  • The Tipping Point, Michel De Gieter
  • TinQwise, Lien De Bie
  • Training & Coaching Square, Marleen Boen
  • Training & Coaching Square, Lisbeth Peeters
  • Tryangle, Griet Deca
  • Tryangle, Olivia Teetaert
  • UNI Learning, Christophe Jacobs
  • Vector of Change, Erna Vanden Wyngaert
  • Vinçotte Academy, Katrien Bolsens
  • Vinçotte Academy, Tessa Van Lierde
  • Vinçotte Academy, Benny Levens

Andere L&D Events

De Tafels van 6 - ma 14 mei 2018 - 16h00

Learning Tech Day - woe 20 en do 21 juni 2018

Summerclass met o.a. Charles Jennings (UK) - ma 2 en di 3 juli 2018

Summerclass met Julie Dirksen (USA) - di 10 juli 2018

Summerclass met Stella Collins (UK) - di 21 augustus 2018

Summerclass met Jane Hart (UK) - do 30 augustus 2018

L&D Talks PreConference Dinner & Debate - woe 24 oktober 2018

L&D Talks - do 25 oktober 2017 - dag